Background Circle Background Circle

Zostań kapitanem swojego okrętu

💡 Już 10.04 godz. o godzinie 17:00 czeka nas kolejne inspirujące szkolenie!

Myślicie o zbudowaniu swojego zespołu? A może już macie wymarzony „dream-team”?

„Zapraszam na warsztaty dotyczące efektywnego budowania zespołów! W trakcie tych zajęć nauczę Cię określać swoją rolę jako szefa, świadomie kształtować zadania w zespole oraz zarządzać czasem. Dzięki praktycznym narzędziom nauczysz się skutecznie delegować obowiązki i utrzymywać dobrze zorganizowany kalendarz. Również omówimy, jak efektywnie rozdzielać obowiązki w zespole, aby osiągnąć najlepsze wyniki.”
Piotr Pysiak

Zarządzam zespołami stacjonarnymi i rozproszonymi od 15 lat. Zespołami małymi, dwu- trzyosobowymi, jak i większymi, kilkunastoosobowymi. W różnych branżach, czasem w takich, na których to ja się znałem, a czasem w takich, w których specjalistami byli pracownicy. Pracowałem jako menedżer na kontrakcie w firmach takich jak Microsoft, a także w swoich własnych firmach w różnych branżach. Wielokrotnie dzieliłem się doświadczeniami z innymi managerami, obserwując ich i podpowiadając najbardziej efektywne sposoby działania.
Jestem kapitanem jachtowym. Zarządzam ludźmi w różnych warunkach – czasem w piękną pogodę, a czasem w sztormie. Z osób, które dopiero co się poznały, szybko tworzę efektywne załogi, w których ludzie mogą zaufać sobie nawzajem. Do tego służy metoda kapitańska.
Więcej o mnie: https://www.linkedin.com/in/piotrpysiak/

Link do spotkania: https://teams.live.com/meet/9499902929278?p=S8cNJxSaRsskDwkM

#InzynierowiePrzyszlosci #FundacjaPGNiG #lab #InżynierowiePrzyszłości #BadaniaNaukowe #EdukacyjneWyzwania #webminar #inspiracja #szkolimysię #szkolenie #inspiracje