Background Circle Background Circle

ZESTAW DLA UCZNIA I NAUCZYCIELA

Programy edukacyjne i konkursy naukowe stanowią niezwykłą okazję do rozwijania swoich umiejętności i pasji. Jednak to nagrody często odgrywają kluczową rolę w motywowaniu do podjęcia przysłowiowej rękawicy i wzięcia udziału w procedurze konkursowej.

Jeśli zastanawiasz się, co otrzymują uczestnicy programu Inżynierowie przyszłości, przygotuj się na praktyczne zestawy dla ucznia i nauczyciela, które zawierają:

  1. Grant na start

Każdy zakwalifikowany do realizacji w ramach pierwszej edycji programu pomysł badawczy zostanie dofinansowany grantem w wysokości 1 000 zł. Fundusze te możecie przeznaczyć na zakup drobnego sprzętu laboratoryjnego, odczynników czy materiałów potrzebnych do realizacji Waszych prac.

  1. Fartuchy Inżynierów Przyszłości:

Fartuchy to praktyczny element wyposażenia każdego młodego naukowca. Fartuch jednak nie tylko chroni przed zabrudzeniem, ale stanowi także swoisty symbol i znak rozpoznawczy Inżynierów przyszłości – młodych badaczy, którzy przywiązują wagę do szczegółów i dbają o czystość i bezpieczeństwo w trakcie realizowania swoich projektów badawczych.

  1. Gogle Ochronne:

Inżynierowie przyszłości doskonale zdają sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo jest priorytetem w trakcie prac laboratoryjnych. Okulary ochronne zapewniają ochronę oczu przed potencjalnymi zagrożeniami i są nieodzownym elementem każdej pracowni naukowej. Dzięki okularom ochronnym uczestnicy programu mogą czuć się pewnie i bezpiecznie podczas swoich eksploracji naukowych.

  1. Clipboard:

Sygnowana podkładka z notesem laboratoryjnym programu Inżynierowie przyszłości, to przydatne narzędzie, które ułatwia notowanie i prowadzenie dzienników badawczych. To idealne rozwiązanie dla uczestników, którzy chcą spisywać swoje pomysły, obserwacje i wyniki eksperymentów. Dzięki clipboardowi, Wasza organizacja pracy stanie się bardziej efektywna.

  1. Długopis:

Długopis to kluczowe narzędzia dla każdego młodego badacza. Dzięki niemu możesz zapisać swoje pomysły, obserwacje i wnioski. W ten sposób będziecie gotowi do dokumentowania swoich odkryć i sukcesów.

 

Mamy nadzieję, że nagrody, jakie otrzymają nagrodzeni uczniowie i nauczyciele, będą przypominać Wam, że Wasz wysiłek, pasja i zaangażowanie są przez nas zauważane i doceniane, a przy okazji  będą stanowić dodatkową motywację do kontynuowania Waszych naukowych eksploracji.

#inzynierowieprzyszlosci #konkurs #fundacjaPGNiG #projektbadawczy #grant #nauka #projektedukacyjny #program #nauczyciel #szkoła #stypendia #liceum #technikum #chemia #fizyka #eksperymenty #projektedukacyjny #naukajutra