Background Circle Background Circle

Tworzymy społeczność Inżynierów przyszłości

🎓🔬 Dziękujemy za Waszą Obecność podczas  Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Szkół Ponadpodstawowych!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, prelegentów i gości, którzy 4 czerwca wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Szkół Ponadpodstawowych! Wasza obecność uczyniła tę wydarzenie niezapomnianym momentem, wieńczącym pierwszą edycję programu „Inżynierowie Przyszłości” Fundacji PGNiG im. I. Łukasiewicza.

Wasze zaangażowanie, pasja i wiedza sprawiły, że konferencja była nie tylko miejscem wymiany doświadczeń, ale także inspirującym forum, które ukazało potencjał młodych talentów w dziedzinie nauki, technologii, inżynierii i ekologii.

Dziękujemy wszystkim prelegentom za ich inspirujące prezentacje i za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wasze wystąpienia wniosły istotny wkład w rozwój dyskusji i refleksji nad przyszłością nauki i technologii w Polsce.

Dziękujemy również wszystkim uczniom, nauczycielom i opiekunom za udział w programie „Inżynierowie Przyszłości” i zaangażowanie w rozwój swoich umiejętności i pasji naukowych. Wasze wysiłki i determinacja są nieocenione, a Wasze osiągnięcia stanowią inspirację dla całej społeczności naukowej.

Mamy nadzieję, że ta konferencja była dla Was inspirującym doświadczeniem i że spotkamy się ponownie w przyszłości, aby kontynuować naszą wspólną drogę ku odkrywaniu nowych horyzontów w nauce i technologii.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział i zaangażowanie! 🌟🔬

#InżynierowiePrzyszłości #KonferencjaNaukowa #FundacjaPGNiG #Nauka #Technologia  #Pasja #OdkrywaniePrzyszłości