Background Circle Background Circle

STYPENDYŚCI

Z radością ogłaszamy, że znamy już autorów najlepszych prac badawczych wykonanych w ramach programu Inżynierowie Przyszłości! 🎉

To wyjątkowe osiągnięcie jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania i pasji naszych utalentowanych uczestników. Każda z wyróżnionych prac prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązywania współczesnych wyzwań technicznych i naukowych.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za Wasz wkład w rozwój nauki. Jesteście prawdziwą inspiracją dla nas wszystkich!

 

1 MIEJSCE
Mikhail Zubkov
(opiekun: Wiktor Bardan)
Pozyskiwanie energii elektrycznej z aluminium
VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Kraków

 

 

2 MIEJSCE
Mateusz Filipkowski
(opiekun: Bożena Żywicka)
Wykorzystanie pojazdów autonomicznych w transporcie odpadów niebezpiecznych
Liceum Ogólnokształcące nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

 

3 MIEJSCE
Emilia Skuba
(opiekun: Wincenty Skwarek)
Mobilny system powiadamiania wspomagający rejestrację zachowań zwierząt domowych
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi w Jaśle

 

4 MIEJSCE
Mikołaj Rzepka
(opiekun: Agnieszka Marć)
Dwuosiowa podstawa sterująca położeniem panelu słonecznego
Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie Technikum nr 6

 

 

5 MIEJSCE
Tymoteusz Feja
(opiekun: Krzysztof Feja)
Badanie zjawiska lewitacji ultradźwiękowej
Technikum Nowoczesnych Technologii w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie

 

 

6 MIEJSCE
Karol Drausal
(opiekun: Mariusz Wtulich)
Rakieta WIELOKROTNEGO użytku na paliwo stałe o niskiej szkodliwości dla środowiska
II Liceum Ogólnokształcące w Sopocie Im. Bolesława Chrobrego

 

7 MIEJSCE
Hubert Zając
(opiekun: Wincenty Skwarek)
Elastyczne Ramię Manipulatora
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi w Jaśle

 

 

8 MIEJSCE
Kamil Widzyk
(opiekun: Elżbieta Burlaga)
Prototyp modułowego systemu zwiększającego wydajność ogniw fotowoltaicznych
Technikum nr 1 w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych, Żywiec

 

 

9 MIEJSCE
Andrzej Szczyrba
(opiekun: Joanna Gryboś)
Racjonalizacja produkcji i użytkowanie energii elektrycznej z ogniw barwnikowych
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II, Pawłowice

 

 

 

10 MIEJSCE
Natalia Detmer
(opiekun: Wojciech Hermanowski)
Badanie wpływu oświetlenia o różnej długości fal świetlnych na wzrost roślin
Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego Bydgoszcz

 

Śledźcie nasze kanały, aby dowiedzieć się więcej o laureatach i ich fascynujących projektach.

#InżynierowiePrzyszłości #BadaniaNaukowe #Innowacje #Technologia #Edukacja #stypendyści #nagrodzeni