Background Circle Background Circle

raportujeMY

RAPORTY

Cieszymy się, że z zapałem rozpoczęliście swoje prace badawcze. Jednocześnie przypominamy, że jako laureaci programu oświatowego dla szkół ponadpodstawowych Inżynierowie Przyszłości powinni Państwo złożyć krótki raport z 1 etapu.

Poprosimy Was o zwięzłe opisanie co udało się zrobić w ramach projektu lub jakie będą pierwsze zadania, przed jakimi stanie uczeń. Do tego trzeba będzie dołączyć zdjęcie plakatu wywieszonego na drzwiach Waszej pracowni lub szkolnej tablicy informacyjnej oraz fotografię przedstawiającą ucznia realizującego projekt w pracowni (z chęcią z którymś z przesłanych gadżetów – np. z notesem lub w fartuchu).

Wizualizację formularza, który jest od dziś dostępny dla Was po zalogowaniu się na Wasze konto na stronie https://inzynierowie-przyszlosci.pl zamieszczamy poniżej:

Jednocześnie uprzejmie prosimy Państwa, aby przekazali Państwo informacje o realizacji Waszego projektu do szkolnego administratora strony www lub fb wraz z załączoną poniżej grafiką.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli – przy informacji o realizacji programu, tematyce pracy i danych ucznia – zamieszczą Państwo także oznaczenie: #InzynierowiePrzyszlosci

#inzynierowieprzyszlosci #konkurs #fundacjaPGNiG #projektbadawczy #grant #nauka #projektedukacyjny #program #nauczyciel #szkoła #stypendia #liceum #technikum #chemia #fizyka #eksperymenty #projektedukacyjny #naukajutra #raport #eksperymentywszkole #bezpieczneeksperymentowanie