Background Circle Background Circle

Dziękujemy za Wasze opinie!

Pytanie o przyszłość zawsze było źródłem ciekawości poznawczej i tęsknoty za odkryciami. W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie innowacje technologiczne i naukowe kształtują naszą rzeczywistość, programy edukacyjne stanowią kluczowy element w przygotowaniu młodych umysłów do wyzwań jutra. Wśród tych inicjatyw znajduje się także program „Inżynierowie Przyszłości” Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, który zapewnia młodym talentom możliwość eksploracji świat nauki, technologii, inżynierii i ekologii. Opinie o tym programie, zebrane od laureatów i uczestników, rzucają nowe światło na jego znaczenie i wpływ na rozwój edukacyjny i kreatywność młodego pokolenia.

 

Dziękujemy za Wasze słowa! Uskrzydlacie nas!

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to niesamowita przygoda naukowa

Mariola Jachowicz

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to mapa drogowa ku rewolucji technologicznej

Krystian Milej

Technikum Elektroniczno-Mechaniczne w Poznaniu

 

Program „Inżynierowie przyszłości”  jest jak strumień twórczej energii,  napędzający marzenia i zmieniający oblicze jutra

Agnieszka Marć

Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie, Technikum nr 6

 

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to możliwość wprowadzenia pomysłów zrodzonych z teorii w życie poprzez praktyczną  i namacalną pracę naukową ze sprzętem i materiałami. Program ten to też okazja, aby posłuchać wielu ekspertów reprezentujących swoje dziedziny oraz pozyskać inspirację do usprawniania, ale i tworzenia nowych projektów.

Anna Bul

I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego w Gliwicach

 

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to przekuwanie wiedzy w praktykę

Anna Bychowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to koncepcja, która umożliwia rozwój uczniowi (…) dzięki grantowi, który umożliwił wielu zakup tego, czego brakowało w pracowniach. Jest to szansa dla uczniów do zrealizowania pierwszego projektu badawczego w ich życiu pod czujnym okiem nauczyciela-opiekuna pracy. Nie jest to presja i rywalizacja w celu uzyskania jak najwyższego miejsca po zakończeniu projektu, lecz prawdziwa zachęta i mobilizacja, by dany projekt ukończyć z sukcesem. Program „Inżynierowie przyszłości” to powód, by jego koniec stał się początkiem czegoś większego, co w przyszłości przyniesie większe korzyści, niż by się można było spodziewać.

Anna Banasik

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to liderzy zmian, którzy poprzez praktyczne działanie na skrzyżowaniu dyscyplin, inspirują młodych do działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

Mateusz Bykowski

Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Piastów Śląskich  z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to możliwość „zarażania” pasją odkrywania

Norbert Beznosik

Zespół Szkół nr 36 im M Kasprzaka w Warszawie

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to możliwość rozwoju zainteresowań i kompetencji dzięki wsparciu finansowemu i mentorskiemu

Monika Różak

Zespół Szkół Elektronicznych Rzeszów

 

„Inżynierowie przyszłości” to inspirujący i pobudzający zainteresowanie oraz zachęcający do aktywnego eksplorowania i uczenia się program, który zapewnienia bodźce do odkrywania i aktywacji moich zainteresowań poznawczych.

Jakub Augustyniak (uczeń)

Zespół Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie

 

Program „Inżynierowie przyszłości” to odczarowanie nauki jako czysto teoretycznego tworu. Umożliwienie uczniom zrozumienia świata doświadczalnego. Wprowadzenie w świat hipotez, teorii i badań.

Martyna Horochowska

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej